Connect with us
Loď ve Vancouveru

Letenky

Kanada z Paříže od skvělých 9 290 Kč

O Kanaďanech se říká, že to jsou ti nejmilejší lidé na světě. Tak proč si to nevyzkoušet na vlastní kůži a přitom prozkoumat ta největší kanadská města nebo si neudělat výlet do překrásné přírody? Pokud ještě nemáte žádné plány na příští květen až červen, tyhle letenky jsou jasná volba, jak zažít parádní dovolenou na Americkém kontinentu. Jak vás Kanada jednou chytí, už vás nepustí.

Reklama

Vancouver

Třetí největší město Kanady vás i přes svou velikost překvapí příjemnými zákoutími. Při jeho návštěvě určitě navštivte Christ Church Cathedral, kostel, který vypadá jako z reklamy na cestování časem do minulosti.

Paříž – Vancouver – Paříž
od 9 390 Kč

Vancouver

Calgary

Díky své poloze a horským střediskům je Calgary Mekkou zimních sportů. V letní sezóně můžete krom nákupů v této metropoli tak vyrazit i na horské túry do nedalekých hor. Stačí si půjčit auto a jste pány svého času.

Paříž – Calgary – Paříž
od 9 290 Kč

Calgary

Edmonton

Láká vás Edmonton? Tak to nesmíte vynechat Fort Edmonton Park! Největší historický park v Kanadě vás vezme zpátky do minulosti do míst, kde osidlování této oblasti začalo.

Paříž – Edmonton – Paříž
od 9 790 Kč

Edmonton

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Nahoru