Connect with us
Procházka po Karlově mostě

Cestopisy

3 tipy na vánoční dárek pro prarodiče

Cestování, to jsou zážitky na celý život. Ať už se vydáte do Karibiku nebo do Mariánských lázní, jde hlavně o to, abyste se cítili dobře a dovolenou si naplno užili. Nezáleží přitom na věkové kategorii. Cestování je zkrátka pro všechny. A když přemýšlíte nad tím, že byste rádi své prarodiče rádi překvapili něčím netradičním, máme pro vás výborný tip. Teda vlastně rovnou tři.

Reklama

Zasloužený wellness a odpočinek

Ideálně v krásném prostředí Vysokých nebo Nízkých Tater, ale klidně i v Českém Krumlově.

Hotel Kempinski ve Vysokých Tatrách

Na výlet za hranice

Ideální způsob, jak dopřát prarodičům výlet z Česka, co by kamenem dohodil. Navíc ve městech, které v minulosti již navštívili a o to raději si je znovu připomenou. Budapešť, Berlín, Krakov a další, to je vždy výborný nápad na dobře strávený víkend.

Krakov náměstí
Poznat Evropu

Řím, Paříž, Londýn nebo Barcelona. Neměli prarodiče nikdy možnost vytáhnout paty z republiky? Vezmi je na výlet do některé z evropských metropolí.

Eiffelova věž v Paříži

Nemůžeš se rozhodnout? Překvap prarodiče cestovatelským dárkovým poukazem s věnováním, výběr nechej na nich a ty se jen těš na radost v jejich očích. 🙂

Vánoční poukazy

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Nahoru