Connect with us

Letenky

San Juan (Portoriko) z Vídně za 8 690 Kč!

Ano, čtete dobře! Zpáteční letenku do Portorika pořídíte z Vídně za parádní cenu 8 690 Kč. Vydejte se užívat si karibského teplého počasí v období, kdy v česku vládne chladný podzim a začíná zima. San Juan je nyní dostupný z Vídně za neuvěřitelnou cenu.

Reklama

Puerto Rico v překladu znamená bohatý přístav a tento ostrov skutečně dodnes patří k nejbohatším v Karibiku. Jdná se o stát přidružený ke Spojeným státům a proto je tu oficiálním jazykem angličtina. I když…domluvíte se tu hlavně španělsky. Konec konců, španělská kultura je temperamentní a možná i proto lidé místní letoviska tolik zbožňují.

Lety operuje letecké společnosti British Airways a Air France:

Vídeň – San Juan – Vídeň

✈ Rezervujte za 8 690 Kč ✈

Termíny: listopad – prosinec

Cena letenky zahrnuje odbavené zavazadlo do 23 kg

Portoriko

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    1/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Nahoru