Connect with us
Bilbao

Citybreaky

POBYT DNE: Španělské Bilbao s letenkou, 4* hotelem a snídaní od 8 890 Kč

POBYT DNE: Španělské Bilbao s letenkou, 4* hotelem a snídaní od 8 890 Kč

Bilbao leží na severu Španělska v Baskicku. Spojuje moderní architekturu s historií a díky své různorodosti uspokojí i náročnější cestovatele. Vychutnej si během procházek opojná vína, nechej se ovanout mořským vánkem a ochutnej španělské speciality. Ačkoli Španělsko okupuje přední příčky návštěvnosti evropských zemí, tak ne všem částem turisté věnují pozornost. Díky tomu jich zde nepotkáš velké množství a můžeš pozorovat místní při jejich každodenním životě. Městu vládne živá a bujará atmosféra, přesto jsou malebné uličky centra oázou klidu.

Reklama

Máme pro tebe ubytování v rekonstruované historické budově ze 14. století, která se nachází u visutého Biskajského mostu. Díky skvělé poloze v blízkosti vlaku a metra, je ideálním výchozím bodem pro výlety. Každé ráno tě čeká skvělá snídaně a večer královsky pohodlný pelíšek.

 • KAM? Puente Colgante Boutique Hotel​****, Bilbao, Španělsko
 • KDY? Srpen – listopad 2023
 • ODKUD? Z Prahy nebo Vídně
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenky do Bilbaa s příručním zavazadlem, 3-4 noci v hotelu s dobrou polohou, snídaně
 • HODNOCENÍ HOTELU: 8,7 z 10 (booking)

pobyt v Bilbau

Ubytování v Puente Colgante Boutique Hotel​ pobyt

Puente Colgante Boutique Hotel​****

Puente Colgante Boutique Hotel​****
Puente Colgante Boutique Hotel​****

Španělsko Bilbau - Puente Colgante Boutique Hotel​

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (2 votes)
Klikněte pro komentář

Mladý pár, který létá po světě, natáčí videa, vaří světovou kuchyni a píše tipy na dovolenou pro ostatní nadšence do cestování.

Nahoru