Connect with us
Nice

Dovolené

POBYT DNE: Vzhůru na Azurové pobřeží. Nice letecky nyní od 6 490 Kč

POBYT DNE: Vzhůru na Azurové pobřeží. Nice letecky nyní od 6 490 Kč

Vydej se za okouzlující atmosférou na Azurové pobřeží. Přímořský ráj, kterým Nice rozhodně je, nabízí spoustu míst k objevování. Začni třeba proslulou Promenade des Anglais. Ta je jako stvořená na romantické procházky, během nichž si vychutnáš výhled na tyrkysovou hladinu Středozemního moře. Historické uličky starého města tě přenesou do minulosti a na místních trzích a v restauracích si pak vychutnáš kulinářské dobroty v podobě čerstvých mořských plodů a provencálských specialit.

Reklama

Během našeho pobytu jistě oceníš strategickou polohu ubytování. Hotel Relais Acropolis​ se nachází jen asi 10 minut chůze od starého města, stejně daleko to budeš mít i na pláž.

 • KAM? Relais Acropolis​***, Nice, Francie
 • KDY? Srpen – listopad
 • ODKUD? Přímým letem z Vídně
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenka do Nice s příručním zavazadlem, 3-4 noci v hotelu poblíž centra města, snídaně
 • HODNOCENÍ HOTELU? 7,7 z 10 (booking)

pobyt v Nice

Relais Acropolis​***

Relais Acropolis​***

Relais Acropolis​***

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Nahoru