Connect with us

Dovolené

POBYT DNE: 5* All Inclusive dovolená v Turecku s odletem z Prahy od 9 050 Kč

POBYT DNE: 5* All Inclusive dovolená v Turecku s odletem z Prahy od 9 050 Kč

Chceš strávit parádní dovolenou na nádherných plážích a čvachtat se v azurovém moři? Turecko je skvělou volbou. Letovisko Kizilot je zároveň plné obchůdků, restaurací, zábavních podniků a je strategickým místem pro výlety do okolí. Vydat se můžeš například do nedalekého letoviska Manavgat, historii a památky objevíš v blízkém Side, a když zavítáš do Kizilagac, spatříš okouzlující pláž, která vybízí k luxusní koupačce. Máme pro tebe připravený veškerý servis v podobě All Inclusive stravování, takže se nemusíš vůbec o nic starat. V resortu je k dispozici prostorný bazén, využít můžeš turecké lázně a pokud tě lákají vodní sporty, neváhej si pronajmout třeba vodní skútr.

Reklama
 • KAM? Sultan of Dreams, Kizilot, Turecko
 • KDY? Termíny jsou dostupné po celé léto
 • ODKUD? Z Prahy
 • CO JE V CENĚ? zpáteční letenky z Prahy, 5* resort, All Inclusive, Transfer
 • HODNOCENÍ HOTELU: 7.5 z 10 (booking)
Turecko Sultan pokoj

Hotel Sultan lobby

Sultan bazén

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Mladý pár, který létá po světě, natáčí videa, vaří světovou kuchyni a píše tipy na dovolenou pro ostatní nadšence do cestování.

Nahoru