Connect with us

Citybreaky

POBYT DNE: Užij si Neapol se snídaní a odletem z Prahy od 9 790 Kč

POBYT DNE: Užij si Neapol se snídaní a odletem z Prahy od 9 790 Kč

Temperamentní, rozporuplná a chutná – taková je Neapol. Metropole italského jihu, která se ti vryje pod kůži a zapíše do paměti, nesmazatelně. Navštiv proslulou sopku Vesuv, která se tyčí nad předměstím, ochutnej výbornou italskou pizzu, projdi se centrem s typickou středomořskou architekturou a nasávej jedinečnou atmosféru všude kolem. Když přijedeš na více dní, využij čas k návštěvě pobřeží – patří k nejkrásnějším v Itálii. Jen pár desítek minut jízdy autobusem nebo lodí leží letoviska jako Amalafi, Sorrento či ostrovy Capri a Ischia. Během krásných letních dní budou třešničkou na dortu tvé dovolené.

Reklama

Hotel Ideal se nachází přímo v centru Neapole kousek od vlakového nádraží. Ubytování rodinného typu nabízí pohodlné klimatizované pokoje, Wi-Fi zdarma a bohaté snídaně formou bufetu.

 • KAM? Ideal***, Neapol, Itálie
 • KDY? Květen – červenec 2023
 • ODKUD? Z Prahy
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenky z Prahy, ubytování v 3* hotelu, snídaně formou bufetu
 • HODNOCENÍ HOTELU: 7,6 z 10 (booking)
Neapol - Itálie

Neapol

Neapol

Neapol

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář

Mladý pár, který létá po světě, natáčí videa, vaří světovou kuchyni a píše tipy na dovolenou pro ostatní nadšence do cestování.

Nahoru