Connect with us
dubrovnik-chorvatsko

Dovolené

PECKA DNE: Letecký zájezd do Dubrovníku se snídaní od 10 990 Kč

PECKA DNE: Letecký zájezd do Dubrovníku se snídaní od 10 990 Kč

Dubrovník je jeden z největších klenotů celého Jadranského pobřeží a také Evropy. Malebné a historické město leží na úplném konci Chorvatska nedaleko hranice s Černou Horou a Bosnou a Hercegovinou. Je perfektní kombinací nádherných kulturních skvostů, božských pláží a zátok s tyrkysově modrým mořem. Místa mimo centrum jsou plná zeleně, stromů, palem a od roku 1979 je město zapsané na seznam UNESCO. Užij se zde nejen pláže, moře a památky, ale také parádní výlety lodí na okolní ostrovy s dechberoucím panoramatem města, které tvoří pevnosti, středověké kostely a věže.

Reklama

Ubytování je obklopené borovicemi a olivovníky a leží pouhé tři minuty od pláže. Součástí hotelu je také velký a pěkný bazén. Skvělé snídaně v ceně ti zaručí parádní start do každého dne strávený na tomto báječném místě.

 • KAM? Tirena Sunny Hotel by Valamar ***, Dubrovník, Chorvatsko
 • KDY? Květen – červenec 2022
 • ODKUD? Z Vídně
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenka z Vídně, ubytování ve 3* hotelu, snídaně, transfer z letiště na hotel a zpět
 • HODNOCENÍ HOTELU: 4 z 5 (tripadvisor)
Chorvatsko Dubrovník termíny
Tirena Sunny Hotel Dubrovník
Tirena Sunny Hotelový bazén
Tirena Sunny Hotel západ slunce

Podmínky vstupu do Chorvatska a návratu do ČR

 • Již byla zrušena opatření týkající se překračování chorvatských státních hranic. Všem cizincům je umožněn vstup do Chorvatska bez jakéhokoliv prokazování bezinfekčnosti.
 • Návrat do České republiky je od 9. dubna 2022 opět zcela bez omezení.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář

Mladý pár, který létá po světě, natáčí videa, vaří světovou kuchyni a píše tipy na dovolenou pro ostatní nadšence do cestování.

Nahoru