Connect with us
Marilisa Hotel Kréta

Dovolené

PECKA DNE: Dovolená na Krétě s polopenzí a hotelem na pláži od 11 574 Kč

PECKA DNE: Dovolená na Krétě s polopenzí a hotelem na pláži od 11 574 Kč

Kokkini Hani leží na severním pobřeží přibližně 12 km od hlavního města Kréty Heraklion. Letovisko je vyhlášené pro své vynikající taverny, kde můžeš ochutnat nejen typicky řecká jídla, pokrmy z mořských plodů, ale i světovou gastronomii. Díky své poloze je navíc vynikajícím zázemím pro poznávání ostrova a to nejen hlavního města, ale i atraktivní přírody, kterou je řecký ostrov známý. Vydat se můžeš třeba na proslulou náhorní plošinu Lasithi Plateau, proslavenou větrnými mlýny nebo k archeologickému nalezišti Knossos. Oblíbený je také výlet lodí na neobydlený ostrov Dia. Ten je přírodní rezervací, kde žijí vzácné druhy ptáků a horské kozy kri-kri, které se tu ovšem objevují jen velmi ojediněle.

Reklama

Hotel se nachází pouze 50 metrů od písečné pláže. Hostům je zdarma k dispozici venkovní bazén včetně lehátek a bar. Součástí ubytování je i stravování formou polopenze s nabídkou krétské i mezinárodní kuchyně.

 • KAM? Marilisa Hotel***, Kréta, Řecko
 • ODKUD? Z Prahy
 • NEJVÝHODNĚJŠÍ TERMÍN? 7. – 12. červen 2022
 • CO JE V CENĚ? Ubytování ve 3* hotelu, polopenze, zpáteční letenky z Prahy, transfer z letiště na hotel a zpět
 • HODNOCENÍ HOTELU: 4,5 z 5 (tripadvisor)
Kréta_termíny dovolená
Marilisa Hotel Kréta
Marilisa Hotel Kréta

Podmínky vstupu na Krétu a návratu do ČR

 • Řecko přistoupilo k rozvolnění a s platností od 1. 5. 2022 byla zrušena povinnost prokazovat bezinfekčnost jak při vstupu do Řecka, tak při pobytu na jeho území. Není nutné předkládat doklad o bezinfekčnosti a vyplňovat příjezdový formulář.
 • Česká republika 9. dubna 2022 zrušila veškeré opatření týkající se vstupu. Opět se tak ze zahraničí vzacíme domů bez omezení.
Ostrov Kréta na podzim.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  4.9/5 - (50 votes)
Klikněte pro komentář

Mladý pár, který létá po světě, natáčí videa, vaří světovou kuchyni a píše tipy na dovolenou pro ostatní nadšence do cestování.

Nahoru