Connect with us

Dovolené

POBYT DNE: Sardinie se snídaní a přímým letem z Vídně od 9 390 Kč

POBYT DNE: Sardinie se snídaní a přímým letem z Vídně od 9 390 Kč

Sardinie je fantastický ostrov ve Středozemním moři, kde si užiješ nádherné pláže. Vydej se objevit místní památky, krásy panenské přírody, horské panoramata a samozřejmě nevynechej sardinskou kuchyni, ve které hrají prim především ovčí sýry a rybí speciality. Zmínit musíme i místní křupavý chléb a výtečné víno.

Reklama

3* hotel Mare Blue se nachází jen pár kroků od pláže u nádherné zátoky. Můžeš si tak vychutnávat úžasný výhled na ostrov Tavolara, na který se dostaneš pohodlně lodí. Dokonce hotel Mare Blue na tento ostrůvek pořádá pravidelné zájezdy.

  • KAM? Hotel Mare Blue***, Sardinie, Itálie
  • KDY? Květen až září 2024, nejvýhodnější termín: 13. až 17. května 2024
  • ODKUD? Z Vídně
  • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenky z Vídně, ubytování ve 3* hotelu, snídaně, transfer z letiště na hotel a zpět, příruční zavazadlo
hotel Mare Blue - výhled na moře

hotel Mare Blue

hotel Mare Blue - pokoj
hotel Mare Blue - koupelna

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Požitkářka na plný úvazek, která miluje horská panoramata stejně jako mořské vlny. Když zrovna necestuje, zkouší nové recepty, experimentuje s přípravou sushi a doma si hýčká dva britské kocoury.

Nahoru