Connect with us
Romoli***

Citybreaky

PECKA DNE: Letecký pobyt v Římě s hotelem a snídaní od 4 690 Kč

PECKA DNE: Letecký pobyt v Římě s hotelem a snídaní od 4 690 Kč

Řím je městem, kam se můžeme stále vracet. Nabízí nekonečné množství zážitků, takže nuda je to poslední, co by ti tady hrozilo. Ať už se sem chystáš poprvé nebo patříš mezi ty, kteří jeho kouzlu propadli a nemohou se ho nabažit, máme pro tebe skvělý tip. Vydej se sem díky pobytu od Pelikána během letních prázdnin už od 4 690 Kč.

Reklama

Čekají tě 2 až 3 noci v 3* hotelu. V ceně máš i snídani, každopádně kdyby ti to bylo málo, restaurace a kavárny jsou vzdáleny jen asi 5 minut chůze.

  • KAM? Romoli***, Řím, Itálie
  • KDY? Červenec a srpen 2022
  • ODKUD? Z Vídně
  • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenka z Vídně a malé příruční zavazadlo, ubytování v 3* hotelu, snídaně
  • HODNOCENÍ HOTELU: 4 z 5 (tripadvisor)
Pobyt v Římě

Romoli***

Romoli***

Romoli***

Romoli***

Podmínky vstupu do Itálie a návrat do ČR

Itálie začátkem června zrušila všechna dosud platná vstupní opatření. Cesta je tak opět volná.

Stejné podmínky jako před pandemií platí i pro návraty zpět do Česka, neboť Česká republika zrušila omezení týkající se vstupu již 9. dubna 2022.

Řím

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Nahoru