Connect with us
Romoli***

Citybreaky

POBYT DNE: Letecký pobyt v Římě s 3* hotelem a snídaní od 7 190 Kč

POBYT DNE: Letecký pobyt v Římě s 3* hotelem a snídaní od 7 190 Kč

Řím je městem, kam se můžeme stále vracet. Nabízí nekonečné množství zážitků, takže nuda je to poslední, co by ti tady hrozilo. Ať už se sem chystáš poprvé nebo patříš mezi ty, kteří jeho kouzlu propadli a nemohou se ho nabažit, máme pro tebe skvělý tip. Vydej se sem díky pobytu od Pelikána už od 7 190 Kč.

Reklama

Čekají tě 3 nebo 4 noci v 3* hotelu. V ceně máš i snídani, každopádně kdyby ti to bylo málo, restaurace a kavárny jsou vzdáleny jen asi 5 minut chůze. Hosté mají k dispozici terasu, bar a samozřejmě bezplatné Wi-Fi.

  • KAM? Romoli***, Řím, Itálie
  • KDY? Květen až říjen 2024
  • ODKUD? Z Prahy
  • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenka z Prahy, příruční zavazadlo, ubytování v 3* hotelu, snídaně formou bufetu

Romoli***

Romoli***

Romoli***

Romoli***

Řím

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Nahoru