Connect with us
Staroměstské náměstí Praha

Citybreaky

Luxusní 5* pobyt v centru Prahy se snídaní od 5 090 Kč

Luxusní 5* pobyt v centru Prahy se snídaní od 5 090 Kč

Pražský hrad, Karlův most, Vyšehrad, Petřínská rozhledna, Zoo a další lákadla, která do hlavního města lákají tisíce turistů. Stověžatá Praha, srdce Evropy, město, které je vhodné k návštěvě v každém ročním období, tě očaruje magickou atmosférou a nespočtem aktivit, co zde můžeš podniknout. Vydej se po stopách české historie, navštiv nejvýznamnější památky, relaxuj na Náplavce s vychlazeným pivem či limonádou anebo zavítej do jedné z přírodních rezervací. V ruchu velkoměsta najdeš totiž i romantické skalnaté údolí Divoká Šárka, Prokopské údolí či naučnou stezku geologickou a lidskou historií u vyhlášených Barrandovských skal.

Reklama

Při objevování všech známých i tajemných míst v Praze ti bude zázemím extravagantní 5* ubytování přímo v centru Prahy a poblíž Staroměstského náměstí. O pohodlí se postarají velmi komfortní hotelové pokoje zařízené tak, aby vyhověly těm nejnáročnějším požadavkům. V hotelu je také k dispozici lázeňské centrum s vířivkou a saunou. Každé ráno tě čeká honosná snídaně, která tě nastartuje do celého dne.   

  • KAM? Buddha-Bar*****, Praha, Česká republika
  • KDY? Březen – červen 2022
  • CO JE V CENĚ? Ubytování v 5* hotelu, snídaně, Wi-Fi připojení
  • HODNOCENÍ HOTELU: 4,5 z 5 (tripadvisor)
Pobyt_termíny Praha
Buddha-Bar Praha pokoj

Buddha-Bar Praha

Buddha-Bar Praha snídaně

Buddha-Bar Praha vířivka

Podmínky ubytování v Česku

Negativní test, očkování ani jiné prokazování bezinfekčnosti není vyžadováno. V ubytovacích zařízeních, je potřeba mít ve společných prostorách nasazený respirátor či jiný ochranný prostředek.

Praha

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Mladý pár, který létá po světě, natáčí videa, vaří světovou kuchyni a píše tipy na dovolenou pro ostatní nadšence do cestování.

Nahoru