Connect with us
Athény

Citybreaky

POBYT DNE: Poznávací pobyt v centru Athén se snídaní od 6 690 Kč!

POBYT DNE: Poznávací pobyt v centru Athén se snídaní od 6 690 Kč!

Kolébka evropské civilizace, i tak lze označit řecké hlavní město – Athény. Právě tady můžeš detailně zkoumat nejzachovalejší antické památky, které mají velmi dlouhou historii. Procházej se spletitou sítí ulic a domů, kochej se citrovníky, pod kterými debatili Aristoteles či Platón a poznej z blízka metropoli, která nese jméno bohyně moudrosti, odvahy, ale i inspirace. Historickou část města projdeš v pohodě a v klidném tempu pěšky, a když tvé srdce zaprahne prozkoumávat město dál a dál, poslouží skvěle přehledná siť metra.

Reklama

Tvé ubytování stojí přibližně 500 metrů od čtvrti Plaka a náměstí Monastiraki. Tedy kousek pěšky od všech hlavních archeologických nalezišť. V ceně ubytování máš bohaté snídaně včetně řeckých lahůdek. K parádnímu odpočinku můžeš využít hotelovou střechu s panoramatickým výhledem na město a na Akropoli.

 • KAM? Athens Center Square***, Athény, Řecko
 • KDY? Květen – říjen 2023
 • ODKUD? Z Vídně nebo Bratislavy
 • CO JE V CENE? Zpáteční letenky, ubytování ve 3* hotelu v centru města, snídaně
 • HODNOCENÍ HOTELU: 8,4 z 10 (booking)

Řecko Athens Center Square pokoj

Řecko Athens Center Square snídaně

Athény v Řecku

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Mladý pár, který létá po světě, natáčí videa, vaří světovou kuchyni a píše tipy na dovolenou pro ostatní nadšence do cestování.

Nahoru