Connect with us

Citybreaky

POBYT DNE: 4* letecký pobyt v Pise se snídaní a odletem z Prahy od 9 190 Kč

POBYT DNE: 4* letecký pobyt v Pise se snídaní a odletem z Prahy od 9 190 Kč

Jen málo měst se stane slavným napříč celým světem jen díky jedné jediné památce. Pisa vděčí za svoji slávu šikmé věži, ke které se sjíždí turisté ze všech krajin, zemí i kontinentů. Byť je dalších pamětihodností v Pise jako šafránu, rozhodně návštěva města nemusí být jednodenní záležitostí. Naopak! Díky své strategické poloze může Pisa skvěle posloužit jako výchozí bod pro návštěvu mnoha míst v bližším okolí. Můžeš si například půjčit auto nebo sednout na autobus a vydat se do nedaleké Florencie. Alternativou dopravy může být i vlak, který urazí vzdálenost mezi oběma městy za hodinu.

Reklama

Repubblica Marinara je velmi moderní hotel, který leží pouhé dva kilometry od vlakového nádraží. Nabízí elegantní pokoje, bezplatné Wi-Fi, parkování zdarma a každé ráno bohaté snídaně.

 • KAM? Repubblica Marinara****, Pisa, Itálie
 • KDY? Květen – říjen
 • ODKUD? Z Prahy
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenky z Prahy, ubytování ve 4* hotelu, snídaně
 • HODNOCENÍ HOTELU: 8,2 z 10 (booking)
Pisa Repubblica Marinara POKOJ

Repubblica Marinara snídaně

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Mladý pár, který létá po světě, natáčí videa, vaří světovou kuchyni a píše tipy na dovolenou pro ostatní nadšence do cestování.

Nahoru