Connect with us
Nízké Tatry pobyt

Dovolená na Slovensku

PECKA DNE: Luxusní pobyt v Nízkých Tatrách se snídaní od 1 690 Kč!

PECKA DNE: Luxusní pobyt v Nízkých Tatrách se snídaní od 1 690 Kč!

Wellness pobyt na Slovensku, kde si užiješ parádní letní turistiku. Navštiv například třetí nejvyšší horu Nízkých Tater Chopok nebo Demänovské ledové jeskyně. Užij si jedinečnou přírodu, klid a z dovolené se vrátíš jak znovuzrozený. Ubytování převyšuje běžné standardy 4* hotelu. Po nachozených kilometrech během dne můžeš využít služeb moderního wellness centra, které máš v ceně. Každé ráno tě také čeká královská hostina v podobě snídaní. Takže starosti hoď za hlavu a nechej se obskakovat jako král a královna!

Reklama

Hotel Pošta je zcela nový a nabízí moderní pokoje, bezplatné parkování a wellness .

  • KAM? Hotel Pošta****, Nízké Tatry, Slovensko
  • KDY? Květen – září
  • CO JE V CENĚ? Ubytování v pokoji typu Deluxe v Hotelu Pošta**** , lusuxní snídaně, Vstup do moderního wellness centra, parkování
  • HODNOCENÍ HOTELU: 9,1 z 10 (booking)
Hotel Pošta Nízké Tatry Pokoj

Hotel Pošta Slovensko wellness

Hotel Pošta Slovensko Lobby

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Mladý pár, který létá po světě, natáčí videa, vaří světovou kuchyni a píše tipy na dovolenou pro ostatní nadšence do cestování.

Nahoru