Connect with us
Menorca

Dovolené

PECKA DNE: Dovolená na Menorce v hotelu u pláže od 10 090 Kč

PECKA DNE: Dovolená na Menorce v hotelu u pláže od 10 090 Kč

Chceš si prodloužit léto a vyrazit za teplem? Menorca je španělský ostrov v západním Středomoří, který uspokojí všechny touhy po průzračném moři, panenských plážích i krásné okolní přírodě. Navíc není daleko a doba letu nepřesáhne  dvě hodiny a dvacet minut. Pochutnáš si zde na vynikající španělské gastronomii, uvidíš pozoruhodné megalitické stavby a zažiješ osobitou atmosféru ostrova.

Reklama

Hotel leží velmi blízko pláže, takže za mořem nemusíš nikam daleko. Využít můžeš také hotelový bazén a relaxovat na lehátku s drinkem v ruce. V ceně jsou pestré a vydatné snídaně, které skvěle nastartují každý den tvé dovolené. A to nejlepší na závěr! Máme pro tebe super akci! Když v posledním kroku objednávky pobytu použiješ speciální slevový kód HAPPY1200, získáš slevu 1 200 Kč! Sleva se odečítá z celkové hodnoty objednávky.

 • KAM? Paradis Blau***, Menorca, Španělsko
 • KDY? Září – říjen 2022
 • ODKUD? Z Vídně
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenky z Vídně, ubytování ve 3* hotelu, snídaně, transfer z letiště na hotel a zpět
 • HODNOCENÍ HOTELU: 3,5 z 5 (tripadvisor)
Paradis Blau

Menorca Paradis Blau RESTAURACE

Menorca Paradis Blau BAZÉN

Podmínky vstupu do Španělska a návratu zpět do ČR

 • Cestující nemají povinnost předložit žádný příjezdový formulář, certifikát o očkování či absolvování testu ani certifikát o prodělání covid-19.
 • Návrat zpět do ČR je bez omezení

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Mladý pár, který létá po světě, natáčí videa, vaří světovou kuchyni a píše tipy na dovolenou pro ostatní nadšence do cestování.

Nahoru