Connect with us

Dovolené

POBYT DNE: Maroko s průvodcem, stravou i ubytováním + letenky od 29 990 Kč

POBYT DNE: Maroko s průvodcem, stravou i ubytováním + letenky od 29 990 Kč

Maroko můžeš hledat v severní Africe a pod oficiálním názvem Marocké království. Úžasná a fascinující země kontrastů, islámské architektury a přírodních krás. Navštiv s námi rušná tržiště v Marrákeši, královské zahrady, hlavní město Rabat, pulsující metropole i UNESCO město Fez. S naším průvodcem poznáš a zažiješ z Maroka to nejlepší! Také pro tebe bude nachystané ubytování, královské stravování formou polopenze a přejezdy v ceně. Nemusíš se o nic starat. Užij si program, který jsme pro tebe nachystali a vzpomínky budeš mít do konce života.

Reklama
 • KAM? Maroko
 • KDY? 3. 3. – 10. 3. 2023
 • ODKUD? Z Vídně
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenky z Vídně, ubytování na 7 nocí podle programu v hotelech typu Riad – historické budovy, tzv. butikové hotely, polopenze, transfery, služby slovensky/česky hovořícího průvodce během poznávací cesty, vstupy podle programu

Podmínky vstupu do země a návratu zpět do ČR

 • Od 01.10.2022 Marocké království zrušilo omezení související s onemocněním Covid-19 pro všechny zahraniční cestující, osoby vstupující do Maroka již nemusí předkládat potvrzení o očkování ani negativní test.  
 • Návrat zpět do ČR je zcela bez omezení
Maroko

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Mladý pár, který létá po světě, natáčí videa, vaří světovou kuchyni a píše tipy na dovolenou pro ostatní nadšence do cestování.

Nahoru