Connect with us
Dubaj

Novinky

Levnější párty v Dubaji: zrušili 30procentní daň z alkoholu

Levnější párty v Dubaji: zrušili 30procentní daň z alkoholu

Nařízení je platné od 1. ledna 2023. Má jít o zkušební období na jeden rok. Kromě zrušené 30procentní daně v Dubaji rovněž nevyžadují poplatek za licenci na nákup alkoholu v nákupních a turistických centrech.

Reklama

Změny oznámily největší dodavatelé alkoholických nápojů v Dubaji African + Eastern a MMI. Odrazit by se měly na cenách alkoholických nápojů v restauracích, barech a obchodech. Cílem je podpořit turismus v Dubaji.

Od neděle 1. ledna lze rovněž bezplatně získat tzv. alkoholové licence, které umožňují nakoupit alkohol v obchodech. K získání takového průkazu potřebují turisté jen cestovní pas, píše What’s On.

Akční letenky do Dubaje

Všechny letenky do Dubaje

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář
Nahoru