Connect with us
Varšava

Evropa

Varšava toho nabízí víc, než si myslíš. Přesvědč se s letenkami LOT z Ostravy za 1 590 Kč

Varšava toho nabízí víc, než si myslíš. Přesvědč se s letenkami LOT z Ostravy za 1 590 Kč

Varšava je městem, které stojí ve stínu Budapešti, Paříže, Vídně a dalších velikánů. Je to ale velká škoda, protože toho nabízí víc než dost. Je živým centrem s rozvinutým průmyslem, spoustou vzdělávacích zařízení či bohatou kulturní scénou, na níž nechybí divadla ani muzea. Okouzlí tě také její zelené parky a samozřejmě Královský hrad. Ptáš se, jak se tam nejlépe dostat? Přece přímým letem s aerolinkami LOT Polish Airlines, a to z Ostravy za 1 590 Kč.

Reklama

Akční letenky do Varšavy

  • Odkud? Přímé lety z Ostravy
  • S kým? Letecká společnost LOT Polish Airlines
  • Kdy? Březen – květen 2024
  • Co je v ceně? Let tam i zpět, všechny poplatky, 8kg příruční zavazadlo (50 x 40 x 23 cm)

U Varšavy nesmíš dát na první dojem. Její vzhled se totiž na začátku nejeví tak přepychově, jako u jiných měst, má ale svůj příběh. Velká část za druhé světové války lehla popelem, a to včetně nejstarší oblasti – Starého Města. Varšavě se z toho všeho podařilo vzpamatovat, prošla zdařilou rekonstrukcí a od roku 1980 je její historické centrum zapsáno na seznamu UNESCO.

Varšava

Levné ubytování ve Varšavě

Nejrůznější možnosti ubytování najdeš v této šikovné mapce. Zkontroluj si ceny a rezervuj hotel přes Pelikána:

Využij přestup ve Varšavě

Varšava není jen skvělou cílovou destinací. Milujeme ji i jako místo, ze kterého se můžeme vydat dál do světa – do New Yorku, Miami, Dubaje, Pekingu a dalších slavných měst.

lot

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (2 votes)
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Nahoru