Connect with us

Citybreaky

POBYT DNE: 4* Itálie se snídaní a odletem z Prahy od 5 390 Kč

POBYT DNE: 4* Itálie se snídaní a odletem z Prahy od 5 390 Kč

Itálie je krásný kus na zeměkouli s úžasnými lidmi, výborným vínem a parádní pizzou. Návštěva italských měst přinese vždy něco speciálního a Treviso nebude výjimkou. Leží v severní části Itálie a mnohými je označováno jako “zahrada Benátek“.  Při procházkách zdejšími ulicemi tě zaujmout malé vodní kanály, roztomile malé kavárničky i udržované a čisté centrum města. Pokud si budeš chtít vyrazit na výlet, tak bude nejlepší variantou cesta vlakem. Zejména, pokud se vydáš směrem k jihu k oblasti Benátek. Přímo v Benátkách jsi pak za necelou hodinu jízdy. Věděl/a jsi, že z Trevisa pochází dvě italské speciality? Tiramisu a Prosecco. Nezapomeň je okoštovat a doma vyprávět jak chutnají.

Reklama

Hotel Carlton se nachází pouhé dvě minuty chůze od autobusového a vlakového nádraží a je perfektním výchozím místem pro návštěvu Benátek i starého města Trevisa. Krátká procházka tě zavede ke všem památkám ve městě a do Benátek jezdí pravidelné vlakové spoje. V ceně ubytování máš dobré snídaně, tak se před každou cestou nadlábni dle chutě.

 • KAM? Hotel Carlton****, Treviso, Itálie
 • KDY? Listopad 2023 – únor 2024
 • ODKUD? Z Prahy
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenky z Prahy, ubytování ve 4* hotelu, Snídaně
 • HODNOCENÍ HOTELU: 7,7 z 10 (booking)

Treviso Hotel Carlton

Treviso Hotel Carlton snídaně

Vodní kanál ve městě Treviso

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  4.6/5 - (7 votes)
Klikněte pro komentář

Mladý pár, který létá po světě, natáčí videa, vaří světovou kuchyni a píše tipy na dovolenou pro ostatní nadšence do cestování.

Nahoru