Connect with us

Dovolené

POBYT DNE: Kanárské ostrovy s 3* hotelem a snídaní od 13 390 Kč

POBYT DNE: Kanárské ostrovy s 3* hotelem a snídaní od 13 390 Kč

Kanárské ostrovy jsou sázkou na jistotu po celý rok. Většinu dní zde svítí slunce, teploty panují stálé a příjemné a aktivit nabízejí ostrov mnoho. Ač má Tenerife pověst spíše pro plážové povaleče, byla by škoda zavítat jen na pláže. Během dovolené si můžeš udělat výlet do hor, vydat se na turistiku krásnou přírodou či sjíždět vlny na prkně. Láká tě dobrodružství? Vydej se třeba na nejvyšší horu celého Španělska, 3 718 metrů vysoké Pico de Teide.

Reklama

Catalonia Oro Negro se nachází přibližně 10 minut chůze od letoviska Playa de las Américas na jihu ostrova. Pokoje jsou světlé a klimatizované. Můžeš využívat hotelový bazén, posilovnu a každé ráno se těšit na vydatnou snídani.  

 • KAM? Catalonia Oro Negro, Tenerife, Španělsko
 • KDY? Únor – květen 2024
 • ODKUD? Z Vídně (přímý let)
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenky, ubytování v 3* hotelu (4-5nocí), snídaně, transfer z letiště na hotel a zpět
 • HODNOCENÍ HOTELU: 7,8 z 10 (booking)
Tenerife Catalonia Oro Negro pokoj

Tenerife Catalonia Oro Negro posilovna

Tererife

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář

Mladý pár, který létá po světě, natáčí videa, vaří světovou kuchyni a píše tipy na dovolenou pro ostatní nadšence do cestování.

Nahoru