Connect with us

Citybreaky

POBYT DNE: 4* ubytování v srdci Rigy se snídaní od 8 790 Kč

POBYT DNE: 4* ubytování v srdci Rigy se snídaní od 8 790 Kč

Riga je největším městem Pobaltí a žije zde přibližně 700.000 obyvatel. Zdali hledáš zajímavé místo plné zajímavostí, památek, trhů, klidné atmosféry a bez tzv. turistických pastí, pak bude Riga splňovat tvoje parametry. V historickém centru se vrátíš v čase do 15. století, v postranních uličkách tě překvapí směs ruských, severských i západních vlivů a místní restaurace a jídelny nadchnou výtečnou kuchyní.

Reklama

Čtyřhvězdičkový moderní hotel Wellton Riga Hotel & SPA**** leží přímo v srdci města a nabízí skvělou restauraci Tapas Tapas, ve které se hostům podávají jídla lotyšské a evropské kuchyně. K dispozici je také krásně zařízené lázeňské centrum Oasis, kde najdeš saunu, parní lázeň, vířivku s masážními funkcemi a relaxační lehátka, to vše za příplatek. Hosté si mohou za příplatek objednat masáž.

 • KAM? ​Wellton Riga Hotel & SPA****, Riga, Lotyšsko
 • KDY? Únor – květen 2024
 • ODKUD? Z Prahy nebo Vídně
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenky z Prahy nebo Vídně, ubytování ve 4* hotelu ( 3 noci), snídaně formou bufetu
 • HODNOCENÍ HOTELU: 8,5 z 10 (booking)
Riga Wellton Riga Hotel pokoj

Riga Wellton Riga Hotel restaurace

Riga Wellton Riga Hotel wellness

Riga

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář

Mladý pár, který létá po světě, natáčí videa, vaří světovou kuchyni a píše tipy na dovolenou pro ostatní nadšence do cestování.

Nahoru