Connect with us

Dovolená na Slovensku

POBYT DNE: Pobyt v Nízkých Tatrách s wellnes a snídaní od 2 390 Kč

POBYT DNE: Pobyt v Nízkých Tatrách s wellnes a snídaní od 2 390 Kč

Vyhledáváš hory, přírodu, pěší turistiku, lyžování a klid před ruchem měst? Nový Hotel Strachan Family Jasná, tě díky své poloze očaruje. Nachází se v horském středisku v nadmořské výšce 1170 m n.m a je oázou klidu. Můžeš zdolávat horská pohoří, podívat se k ledové jeskyni, a když zeleň zasype bílá peřina, stačí vyměnit pohorky za lyže. Využij také hotelovou vířivku se saunou, která zregeneruje tělo po náročném dni. Ráno se podávají velmi dobré snídaně, které máš v ceně ubytování a samozřejmostí je Wi-Fi připojení. Pokud sem vyrazíš autem, tak v klidu zaparkuješ na hotelovém parkovišti zdarma.

Reklama
 • KAM? Strachan Family Jasná***, Jasná, Slovensko
 • KDY? Únor – duben 2024
 • ODKUD? Vlastní dopravou
 • CO JE V CENĚ? Ubytování ve 3* hotelu na 2-4 noci, snídaně, parkování, zvýhodněné ceny na zapůjčení E-Bikeů, doprava na hotel grátis, 1 x 2 hod. vstup do Wellness & Spa Lesania (neplatí v den odjezdu, platí při pobytu na 2 noci), lyžárna vybavená stojany na lyže a vysoušeči na lyžáky
 • HODNOCENÍ HOTELU: 9,4 z 10 (booking)
Nízké Tatry Strachan pokoj

Jasná Strachan wellness

Hotel Jasná Strachan wellness

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (2 votes)
Klikněte pro komentář

Mladý pár, který létá po světě, natáčí videa, vaří světovou kuchyni a píše tipy na dovolenou pro ostatní nadšence do cestování.

Nahoru