Connect with us
Eurowings

Novinky

NOVINKA: Eurowings na podzim spustí přímou linku z Prahy do Tbilisi

NOVINKA: Eurowings na podzim spustí přímou linku z Prahy do Tbilisi

Letecká společnost Eurowings má od roku 2021 základnu v Praze a za tu dobu si získala mnoho fanoušků. Přispívá k tomu zejména atraktivní nabídka destinací, kterou na podzim doplní gruzínské hlavní město Tbilisi.

Reklama

Dopravce odstartuje provoz přímé linky 30. října 2023. Na trase Praha – Tbilisi bude létat dvakrát týdně, každé pondělí a pátek. Na let trvající téměř čtyři hodiny nasadí letadla Airbus A320 a A319.

Co se týče časů odletů, tak v pondělí se připrav na odlet z Prahy v 11:50 (přílet do Tbilisi v 18:30 místního času). V pátek vyrazí letadlo už v 7:05 (v Tbilisi přistane v 13:45). V opačném směru se bude jednat o odpolední časy odletů. V pondělí počítej s odletem z Tbilisi v 19:25 (v Praze přistane letadlo ve 20:35). Páteční lety jsou plánovnány na 14:35 (přílet do Prahy v 15:45).

Nová linka z Prahy do Gruzie

Gruzie

Zdroj: www.airways.cz

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Nahoru