Connect with us
Globales Montemar

Dovolené

LAST MINUTE: Týden na Ibize s all inclusive a českým delegátem za 13 990 Kč

LAST MINUTE: Týden na Ibize s all inclusive a českým delegátem za 13 990 Kč

Přesně za týden si díky naší last minute nabídce můžeš užívat příjemnou středomořskou atmosféru na Ibize. Ostrov je známý tím, že nabízí něco pro každého. Vyhutnáš si sluneční paprsky na idylických plážích, objevíš úchvatné zátoky a skrytá místa nebo se ponoříš do nekonečného nočního života – nechybí ty nejlepší kluby a DJs na světě.

Reklama

Hotel Globales Montemar, ve kterém budeš bydlet, je klidnou oázou skrytou na okraji rozlehlého borovicového háje. Krátkou procházkou se dostaneš na místní pláž, kde můžeš chytat bronz od rána až do večera. Prostředí je ideální i pro rodiny s dětmi, pro které je tady připravena zábava, a to včetně večerní mini diskotéky.

  • KAM? Globales Montemar***, Ibiza, Španělsko
  • KDY? 28. červen – 5. červenec 2023
  • ODKUD? Přímým letem z Prahy
  • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenka na Ibizu, 7 nocí v dvoulůžkovém pokoji s výhledem do krajiny, all inclusive servis, služby česky hovořícího delegáta, transfer
  • HODNOCENÍ HOTELU? 6,4 z 10 (booking)

dovolená na Ibize

Globales Montemar

Globales Montemar

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Nahoru