Connect with us
Iberostar Selection Ensenachos

Dovolené

POBYT DNE: All Inclusive Kuba s odletem z Prahy za uváděcí cenu 32 180 Kč

POBYT DNE: All Inclusive Kuba s odletem z Prahy za uváděcí cenu 32 180 Kč

Jestli máš chuť se seznámit s jedinečnou kubánskou atmosférou, máme dovolenou přesně pro tebe. Vydej se koncem roku do Karibiku, konkrétně na pláže kouzelného ostrůvku Cayo Ensenachos. Ten leží jen kousek od města Santa Clara, do něhož bude od podzimu nově létat přímý charterový spoj z Prahy. Samotná Santa Clara je malebným místem, které je spojeno s odkazem kubánského revolucionáře Che Guevary, neboť právě tady zaznamenal svůj největší revoluční triumf. Ovšem kromě historie se těš na místní kulturu, která se nese v rytmu kubánské hudby a samozřejmě dokonalé pláže.

Reklama

Tři kilometry pláží pokrytých jemným pískem, restaurace s nejrůznějšími světovými kuchyněmi, animační programy pro děti i dospělé nebo luxusní wellness zázemí. Tohle vše najdeš v hotelu Iberostar Selection Ensenachos, který nyní pořídíš v rámci kompletního dovolenkového balíčku za uváděcí cenu!

  • KAM? Iberostar Selection Ensenachos*****, Cayo Ensenachos, Santa Clara, Kuba
  • KDY? Zimní sezóna s termíny od konce října
  • NEJVÝHODNĚJŠÍ TERMÍN? 28. listopad – 5. prosinec 2023
  • ODKUD? Přímým letem z Prahy
  • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenka do Santa Clary, 7 nocí v luxusním hotelu, all inclusive servis, služby česky hovořícího delegáta, transfer z letiště na hotel a zpět
  • HODNOCENÍ HOTELU? 4 z 5 (tripadvisor)

dovolená na Kubě

Iberostar Selection Ensenachos

Iberostar Selection Ensenachos
Iberostar Selection Ensenachos

Iberostar Selection Ensenachos

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Nahoru