Connect with us
ČSA letadlo

Nezaradené

ČSA budou od září létat na trase Praha – Paříž dvakrát denně

ČSA budou od září létat na trase Praha – Paříž dvakrát denně

České aerolinie navýší počet letů mezi Prahou a Paříží. Konkrétně 14. září 2023 začnou tuto trasu obsluhovat dvakrát denně. To znamená, že k momentálně dostupným poledním letům, jejichž odlet z Prahy připadá na 12:25, přidají ještě odpolední spojení, v rámci něhož vyrazí letadlo z české metropole v 17:35.

Reklama

Frenvekce dva lety denně, celkem tedy 14 letů týdně, byla dostupná i v minulosti a nyní se vrací. Spojení najdeš již nyní také na stránkách Pelikána.

Letenky z Prahy do Paříže s ČSA

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
5/5 - (2 votes)
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Nahoru