Connect with us

Citybreaky

PECKA DNE: Letecky z Prahy do Milána včetně snídaně od 4 690 Kč

PECKA DNE: Letecky z Prahy do Milána včetně snídaně od 4 690 Kč

Milán je druhé největší italské město a patří k nejznámějším obchodním metropolím. Je především synonymem módy a světoznámých značek oblečení. Neláká ovšem jen na nákupy, jak by se mohlo na první dojem zdát. Ve městě tě uchvátí jedna z největších katedrál světa Duomo, světově proslulé operní divadlo La Scala nebo kostel Santa Maria delle Grazie, ve kterém je umístěna freska Poslední večeře, mistrovské dílo Leonarda da Vinciho! Užij si město se všemi jeho krásami, atmosférou i skvělou italskou gastronomií.  

Reklama

Hotel se nachází jen pár minut od stanice metra, a když se budeš chtít vydat různými směry, určitě tuto skvělou lokalitu doceníš. Těšit se můžeš na klimatizované pokoje s televizí a každé ráno na dobré snídaně.

 • KAM? Ibis Ca Granda***, Milán, Itálie
 • KDY? Duben – květen
 • ODKUD? Z Prahy
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenka z Prahy s příručním zavazadlem, ubytování ve 3* hotelu, snídaně, všechny letištní a palivové poplatky  
 • HODNOCENÍ HOTELU: 4,5 z 5 (tripadvisor)

Ibis Ca Granda Milán

Ibis Ca Granda v Miláně

Ibis Ca Granda snídaně

Podmínky vstupu do Itálie a návrat do ČR

Aktuálně Itálie od přijíždějících vyžaduje splnění dvou podmínek. První je vyplnění PLF formuláře a druhou předložení EU certifikátu dokládajícího ukončené očkování, překonání koronaviru nebo výsledek negativního PCR (72 hodin) nebo antigenního testu (48 hodin).

Při návratu z Itálie do ČR se na nás vztahují pravidla odpovídající příjezdu ze země EU.

Milán

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Mladý pár, který létá po světě, natáčí videa, vaří světovou kuchyni a píše tipy na dovolenou pro ostatní nadšence do cestování.

Nahoru