Connect with us
Dubaj

Dovolené

POBYT DNE: Dubaj s hotelem, snídaní a letenkou z Ostravy od 16 990 Kč

POBYT DNE: Dubaj s hotelem, snídaní a letenkou z Ostravy od 16 990 Kč

Dubaj je městem nevšedních zážitků, fascinujících kontrastů, extravagantní atmosféry a nekonečných možností zábavy. Můžeš tady odpočívat na nádherných plážích, užívat si luxusní nákupy v moderních obchodních centrech, nasávat atmosféru na tradičních tržištích nebo se vydat na výlet do pouště. O ohromující architektuře ani nemluvíme, Dubaj je držitelkou nejednoho světového rekordu – jedním z nejznámějších je zřejmě Burj Khalifa představující nejvyšší budovu světa.

Reklama

Hotel, v němž budeš bydlet, leží v blízkosti nákupního centra Mall of Emirates a zhruba 12 minut jízdy od slavného ostrova The Palm Jumeirah. Jeho součástí je bazén, restaurace i bary včetně hudebního s živými vystoupeními.

  • KAM? Citymax Al Barsha***, Dubaj, Spojené arabské emiráty
  • KDY? Listopad – leden 2024
  • ODKUD? Letecky z Ostravy s jedním přestupem
  • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenka s aerolinkami LOT a 8kg příručním zavazadlem, 4 noci v příjemném městském hotelu, snídaně
  • HODNOCENÍ HOTELU: 7,8 z 10 (booking)

pobyt v Dubaji

Citymax Al Barsha***

Citymax Al Barsha***

Citymax Al Barsha***

Citymax Al Barsha***
Citymax Al Barsha***

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Nahoru