Connect with us
Impressive Resort & Spa****

Dovolené

PECKA DNE: All Inclusive Dominikánská republika s hotelem na pláži od 33 915 Kč

PECKA DNE: All Inclusive Dominikánská republika s hotelem na pláži od 33 915 Kč

Krásné a nekončící bílé pláže s jemným pískem a tyrkysově modré moře, které je prakticky celý rok vyhřáté minimálně na 26 °C. Pokud se právě rozhoduješ, kde strávíš nadcházející dovolenou a hledáš ty nejkrásnější pláže, tak je Punta Cana v Dominikánské republice skvělá volba! Atraktivitu i kvalitu některých pláží potvrzuje také ocenění Blue flag. Tento certifikát uděluje nadace v otázkách vzdělávání životního prostředí. Certifikát dostane pláž, která splňuje přísné normy na ochranu životního prostředí, bezpečnost a kvalitu služeb.

Reklama

Kromě toho se můžeš vydat do některého ze zábavních parků, plavat s delfíny, projet se v bugině, vyzkoušet zipline vedoucí přímo nad džunglí nebo se vydat na výlet za dalším dobrodružstvím. Nejlepším zázemím ti bude 5* Impressive Resort & Spa, ve kterém máš k dispozici moderní pokoje, úžasný bazén, slunečníky i lehátka. Stravování formou All Inclusive s pestrým výběrem jídla je třešničkou na dortu.

 • KAM? Impressive Resort & Spa*****, Punta Cana, Dominikánská republika
 • KDY? Leden – květen 2022
 • ODKUD? Z Prahy nebo Vídně (lety s jedním přestupem)
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenka z Prahy nebo Vídně, odbavené zavazadlo, ubytování ve 5* resortu přímo na pláži, stravování formou All Inclusive, transfer z letiště do hotelu a zpět, služby anglicky nebo německy hovořícího delegáta
 • HODNOCENÍ HOTELU: 4 z 5 (tripadvisor)
Dovolená v Dominikánké republice
Impressive Resort & Spa Punta Cana pokoj
Impressive Punta Cana vybavení hotelu
Impressive Punta Cana pláž a palmy v okolí

Dominikánská republika – podmínky vstupu a návratu do ČR

 • Pro vstup do země není vyžadován PCR test. Nicméně po příletu probíhá na letištích měření teploty a namátkové rychlotesty. Pokud má cestující certifikát o očkování, tak testu podroben nebude. Před příletem a odletem je potřeba vyplnit elektronický zdravotní formulář. Více informací na webu mzv.cz.
 • Podmínky návratu ze zahraničí zpět do Česka se stanovuje aktuálně platný cestovatelský semafor.
Dominikánská republika

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Mladý pár, který létá po světě, natáčí videa, vaří světovou kuchyni a píše tipy na dovolenou pro ostatní nadšence do cestování.

Nahoru