Connect with us
Seychely, Hilton, dovolená

Dovolené

PECKA DNE: Dovolená na pláži se snídaní od 49 590 Kč. Seychely čekají!

PECKA DNE: Dovolená na pláži se snídaní od 49 590 Kč. Seychely čekají!

Zavři oči a představ si hotový tropický ráj. Palmy, moře, luxus a pohodlí, klid, šumění vln, pohodu, jemný přímořský vánek, vzduch nasycený léčivým jodem… Ano, to vše jsou Seychely. A to vše obsáhne i náš pobytový balíček, kde po rozbalení objevíš nádherný útulný pokoj ve 4* hotelu Double Tree by Hilton Seychelles Allamanda Resort & Spa, přímo na pobřeží ostrova Mahé.

Reklama

Mimo okolních krás se může pochlubit infinity bazénem a soukromou pláží, moderně zařízenou terasou, která jen čeká, až si sem večer s příjemným tropickým drinkem sedneš a začneš lebedit po celodenním potápění, šnorchlování nebo procházkách po okolí. K tomu přidej skvělé jídlo plné mořských plodů ze zdejší restaurace Les Palms a wellness centrum. Už se tam vidíš? Tak neprošvihni akční cenu. ????

 • KAM? DoubleTree Resort & Spa by Hilton Seychelles – Allamanda****, Seychely
 • KDY?  Březen – duben 2021
 • ODKUD? Z Prahy nebo Vídně
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenka z Prahy nebo Vídně s odbaveným zavazadlem s ověřenými Emirates, ubytování v hotelu na pláži, snídaně, transfer z letiště na hotel a zpět
 • HODNOCENÍ HOTELU: 4 z 5 (tripadvisor)
 • PODMÍNKY VSTUPU: Od 25. března stačí k přicestování na Seychely výsledek PCR testu, ne starší 72 hodin, online registrace, ubytování ve schváleném ubytovacím zařízení (což náš pobyt plně splňuje ????) a cestovní pojištění.
Akční termíny dovolené na Seychelách, Hilton na pláži
Seychely, Hilton, dovolená
Seychely, Hilton, dovolená

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Dominika stihla od dětství s rodinou procestovat Českou republiku křížem krážem. Na cestách přitom vyhledává památky – miluje historii, umění, nové chutě a hlavně přírodu! A mimo psaní pro nás i pro sebe ještě maluje!

Nahoru