Connect with us

Citybreaky

Jedinečná Praha: Pobyt v hotelu Hilton se snídaní od 1 990 Kč

Jedinečná Praha: Pobyt v hotelu Hilton se snídaní od 1 990 Kč

Lonely Planet napsal, že z hlediska krásy se Praha vyrovná Paříži. Nám nezbývá než souhlasit! Pokaždé, když se do této metropole vracíme, přesvědčíme se o tom na vlastní oči. Míst, která stojí za návštěvu, je snad nevyčerpatelné množství. Nicméně pokud už máte prochozené povinné zastávky v čele s Pražským hradem, Karlovým mostem, Orlojem nebo Václavským náměstím, vydejte se po stopách méně známých pražských míst a nechte na sebe působit zdejší tajemnou atmosféru.

Reklama
  • KAM? Hilton Old Town*****, Praha, Česká republika
  • KDY? Červenec – prosinec
  • CO JE V CENĚ? Ubytování v elegantním hotelu v centru města, snídaně a vstup do bazénu a posilovny
  • HODNOCENÍ HOTELU: 4,5 z 5 (tripadvisor)

Tento článek si můžete přečíst a uložit na později v NOVÉ APLIKACI PELIPECKY. Díky aplikaci budete mít čerstvé a žhavé informace z první ruky (funguje i v offline režimu).

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář
Nahoru