Connect with us
Letadlo letecké společnosti Ethiopian Airlines

Koronavirus

Ethiopian Airlines již opět létají z Vídně do Afriky

Ethiopian Airlines již opět létají z Vídně do Afriky

Díky zlepšující se situaci aerolinie Ethiopian postupně obnovují svá pravidelná spojení s mnoha africkými destinacemi.

Reklama

Od 1. července je obnovena linka do Vídně, která je v provozu každé pondělí, středu, pátek a sobotu následovně:

  • Vídeň – Addis Abeba ET725 21:45 – 5:05 +1
  • Addis Abeba – Vídeň ET724 0:35 – 5:55

V provozu je opět i linka z Frankfurtu.

S cílem minimalizovat šíření COVID-19 se etiopská vláda (s účinností od 20. června 2020) rozhodla zavést karanténu pro všechny cestující přijíždějící do Etiopie, a to po dobu 7 dní. Výjimku mají cestující, kteří předloží osvědčení o negativním PCR testu provedeném nejdříve 72 hodin před příjezdem do země.

Etiopie, ani ostatní africké země, ovšem nepatří do zóny tzv. bezpečných zemí a po návratu do Česka je třeba absolvovat přihlásit se svému lékaři a absolvovat test na COVID-19 nebo 14denní karanténu.

Tento článek si můžete přečíst i uložit na později v NOVÉ APLIKACI PELIPECKY, kde se automaticky aktualizuje. Budete tak mít čerstvé, žhavé novinky z první ruky (funguje i v offline režimu).

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář
Nahoru