Connect with us

Dovolené

POBYT DNE: Řecký Mykonos se snídaní za 7 990 Kč!

POBYT DNE: Řecký Mykonos se snídaní za 7 990 Kč!

Malebný ostrov Mykonos nabízí z Řecka jen to nejlepší – fantastické moře, úžasné pláže a krásné úzké uličky jako stvořené pro večerní procházky. Najdete tu taky proslavenou zátoku Ftelia, kterou znají hlavně milovníci windsurfingu a zároveň se jen odtud dostanete na ostrov Délos se známou Lví terasou. Dovolenou si můžete užít v příjemném hotýlku s tradičními kykladskými prvky a infinity bazénem! Víme, že se může zdát, že na uvažování o letním pobytu může být brzo, ale tyto ceny už se nebudou opakovat!

Reklama
 • KAM? Mykonos Beach Hotel***
 • KDY? 02.05.-06.05.2020
 • ODKUD? Vídeň, letiště Schwechat
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenka z Vídně, ubytování na 4 noci v 3* hotelu, snídaně, transfer z letiště a zpět
 • HODNOCENÍ HOTELU: 4 z 5 (tripadvisor)
Hotelový infinity bazén

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář

Dominika stihla od dětství s rodinou procestovat Českou republiku křížem krážem. Na cestách přitom vyhledává památky – miluje historii, umění, nové chutě a hlavně přírodu! A mimo psaní pro nás i pro sebe ještě maluje!

Nahoru