Connect with us
Iberostar Selection Cancun, dovolena, all inclusive, pobyt

Dovolené

PECKA DNE: All inclusive dovolená v 5* hotelu na pláži v Mexiku od 39 508 Kč

PECKA DNE: All inclusive dovolená v 5* hotelu na pláži v Mexiku od 39 508 Kč

Když do Mexika, tak stylově. Bydlet tak v hotelu na pláži, nejlíp rovnou v 5*, s vlastním golfovým areálem, pohodlím, o jakém se člověku jen zdá, skvělou kuchyní a all inclusive stravováním, aby člověk nemusel řešit už vůbec nic, možná tak, kdy smočí nožky v oceánu… Ale moment, to všechno nabízí náš pobytový balíček! 😍

Reklama

Přiletíš buď z Vídně nebo z Prahy, v každém případě s odbaveným zavazadlem, na letiště v Cancúnu, kde na tebe bude již čekat transfer do hotelu. A pak už se stačí ubytovat a užívat si dovolené. Kdo by to nebral?

Vstup do Cancúnu a návrat

Mexický Cancún je otevřen turistům a pro vstup nepotřebujete ani test, ani nastoupit karanténu. Oblíbená mexická letoviska mají dokonce certifikát bezpečnosti. Při návratu zpět do ČR je nutné se prostřednictvím příjezdového formuláře nahlásit hygienické stanici a do 5 dní absolvovat test.

  • KAM? Iberostar Selection Cancun*****, Cancún, Mexiko
  • KDY? Březen – duben 2021
  • ODKUD? Z Prahy nebo Vídně
  • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenka z Prahy nebo Vídně s odbaveným zavazadlem, ubytování v 5* hotelovém komplexu přímo na pláži, stravování formou All Inclusive, transfer z letiště do hotelu a zpět
  • HODNOCENÍ HOTELU: 4,5 z 5 (tripadvisor)
Iberostar Selection Cancun, dovolena, all inclusive, pobyt

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Sleva 250 Kč na letenky - stáhni si naši novou aplikaci, objednej letenky na Pelikan.cz za minimálně 500 Kč, zadej slevový kód PECKYAPPKA a ušetři 250 Kč z objednávky.
  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
Klikněte pro komentář

Dominika stihla od dětství s rodinou procestovat Českou republiku křížem krážem. Na cestách přitom vyhledává památky – miluje historii, umění, nové chutě a hlavně přírodu! A mimo psaní pro nás i pro sebe ještě maluje!

Doporučujeme

Nejčtenější dnes

Doporučujeme:

Advertisement
Advertisement
Nahoru