Connect with us
Mallorca

Dovolené

PECKA DNE: All inclusive dovolená na Mallorce od 13 690 Kč

PECKA DNE: All inclusive dovolená na Mallorce od 13 690 Kč

Největší z Baleárských ostrovů je poslední dobou nejen u Čechů velmi populární destinací. Tento malý evropský Karibik láká přímořskou atmosférou, památkami i podmořským světem a písečnými plážemi. A jistě nezapomeňme na vynikající jídlo nebo slavnou Dračí jeskyni. Vidět toho tady můžete zkrátka spoustu a dělat snad ještě víc! Tak se nechte zlákat naší příjemnou nabídkou.

Reklama

Hotel Cala Romaní je jedním z nejoblíbenějších ubytování na Mallorce. Stojí jen 5 minut od pláže Cales de Mallorca na východním pobřeží a nabízí hned 3 sezónní venkovní bazény. K aktivnímu vyžití nemusíte daleko. Hotel disponuje tenisovými a squahovými kurty, kulečníkem či stolním tenisem. Na své si tu přijdou nezadaní, zadaní i rodiny s dětmi. Zdejší Klub Cala Romaní má dětský koutek a jeden ze zmiňovaných bazénů je právě pro děti.

Ať už jste typy hotelové, nebo outdoorové, tady si dovolenou jistě užijete. A nejen dámy potěší, že pro jídlo nemusí hnout ani prstem. V tomto pobytu na Mallorce je zahrnuto i all inclusive stravování.

Podmínky vstupu na Mallorcu

Mallorca patří Španělsku a podmínky vstupu se nijak neliší. Při vstupu je nutné se prokázat výsledkem PCR nebo TMA testu (nikoliv antigenním), ne starším 72 hodin, děti do 6 let mají výjimku. V případě nepředložení testu hrozí pokuta do stovek až tisíců eur. Všichni cestující směřující do Španělska letecky musí před odletem vyplnit elektronický formulář.

 • KAM? Cala Romani***, Mallorca
 • ODKUD? Z Vídně
 • KDY? Červen – červenec 2021
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenka z Vídně, ubytování ve 3* hotelu, stravování formou All inclusive a transfer z letiště do hotelu a zpět
 • HODNOCENÍ HOTELU: 3,5 z 5 (tripadvisor)
Termíny dovolené na Mallorce, Cala romani
Dovolená v Cala Romani na Mallorce, All inclusive

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (3 votes)
Klikněte pro komentář

Dominika stihla od dětství s rodinou procestovat Českou republiku křížem krážem. Na cestách přitom vyhledává památky – miluje historii, umění, nové chutě a hlavně přírodu! A mimo psaní pro nás i pro sebe ještě maluje!

Nahoru