Connect with us

Dovolené

POBYT DNE: Dubaj v 5* hotelu se snídaní od 16 890 Kč

POBYT DNE: Dubaj v 5* hotelu se snídaní od 16 890 Kč

V rámci pobytu v Dubaji si budeš moci odpočinout v prostředí krásného 5* hotelu. Uvidíš, že se to tu výškovými budovami, nákupními centry a dalšími hotely jen hemží. A pokud se bojíš výdajů, můžeš se uklidnit. Dubaj se za posledních pár let z destinace pro extra bohaté vyprofilovala v jednu z nejpřístupnějších dovolenkových destinací vůbec, kde se v jedinečné formě mísí luxus velkoměsta s obyčejným životem a orientální atmosférou. Už jen proto stojí za to ji vidět!

Reklama
 • KAM? Conrad Dubai*****, Dubaj, Spojené arabské emiráty
 • KDY? Duben 2020
 • ODKUD? Praha nebo Vídeň
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenka z Prahy / Vídně, ubytování v 5* hotelu blízko oblíbené atrakce – parku Garden Glow, transfer z letiště do hotelu a zpět, snídaně
 • HODNOCENÍ HOTELU: 4,5 z 5 (tripadvisor)

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Dominika stihla od dětství s rodinou procestovat Českou republiku křížem krážem. Na cestách přitom vyhledává památky – miluje historii, umění, nové chutě a hlavně přírodu! A mimo psaní pro nás i pro sebe ještě maluje!

Nahoru