Connect with us
Island Reykjavík

Dovolené

POBYT DNE: Dovolená na Islandu včetně snídaní i letenek od 10 090 Kč

POBYT DNE: Dovolená na Islandu včetně snídaní i letenek od 10 090 Kč

Island je ostrov ležící mezi Severním ledovým oceánem a Atlantikem. Je především zemí kontrastů a každý turista si zde přijde na své. Sopky, gejzíry, ledovce, doutnající země, laguny a horké prameny ti vezmou dech. Během dovolené si vychutnáš zejména atmosféru hlavního města Reykjavík. Najdeš zde největší výběr restaurací, obchodů, ale i památek a dalších zajímavých míst. Nedaleko od Reykjavíku se nachází také velmi populární turistická trasa Golden Circle. Skrývá řadu přírodních zajímavostí, díky kterým poznáš každou z podob islandské krajiny. Určitě doporučujeme Národní park Þingvellir, Geotermální oblast Haukadalur či Vodopád Gullfoss.

Reklama

Tvé ubytování se nachází v perfektní lokalitě Reykjavíku. Pár kroků od hotelu najdeš nákupní ulici Laugavegur, restaurace, kavárny či museum umění. Všechny hotelové pokoje jsou moderně zařízené a každé ráno tě čeká vydatná snídaně formou bufetu.

 • KAM? Skuggi Hotel by Keahotels***, Reykjavík, Island
 • KDY? Leden – květen 2023
 • ODKUD? Z Vídně
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenky z Vídně, ubytování ve 3* hotelu, snídaně formou bufetu, všechny letištní a palivové poplatky
 • HODNOCENÍ HOTELU: 8,7 z 10 (booking)
 • Na území Islandu je vstup zcela bez omezení
 • Návrat zpět do ČR není ničím podmíněn

Island Skuggi Hotel by Keahotels pokoj

Island Skuggi Hotel by Keahotels snídaně

Island

  Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


  Speciální nabídky pro naše čtenáře

   • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
   • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
   4.4/5 - (5 votes)
  Klikněte pro komentář

  Mladý pár, který létá po světě, natáčí videa, vaří světovou kuchyni a píše tipy na dovolenou pro ostatní nadšence do cestování.

  Nahoru