Connect with us

Dovolené

POBYT DNE: 4* dovolená na ostrově Brač od 2 990 Kč

POBYT DNE: 4* dovolená na ostrově Brač od 2 990 Kč

Chorvatský ostrov Brač toho nabízí mnohem více, než by se na první pohled mohlo zdát. Z jeho nádherných pláží, v čele se symbolickou Zlatni Rat, a křišťálově čistého moře budete jistě unešeni, nicméně by byla škoda, kdybyste zůstali pouze zde. Vnitrozemí ostrova totiž nabízí další zajímavá místa a památky. Vedle mnoha romantických kostelíků byste neměli minout nejvyšší vrchol dalmátských ostrovů Vidova gora nebo typicky bílé stavby vybudované z bračského mramoru. Tento stavení materiál si oblíbili nejen zde, je z něj postaven například Diokleciánův palác ve Splitu či Bílý dům ve Washingtonu. No a večer na všechny zážitky zavzpomínejte u sklenky bračského vína.

Reklama
  • KAM? Villa Midea****, ostrov Brač, Chorvatsko
  • KDY? Červenec – září
  • CO JE V CENĚ? Ubytování v rodinném apartmánovém hotelu v blízkosti pláže i centra města
  • HODNOCENÍ HOTELU: 5 z 5 (tripadvisor)

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář
Nahoru