Connect with us
Český Krumlov

Citybreaky

PECKA DNE: 4* prodloužený víkend v Českém Krumlově od 2 490 Kč

PECKA DNE: 4* prodloužený víkend v Českém Krumlově od 2 490 Kč

Český Krumlov je perlou jižních Čech, která se rozprostírá po obou březích Vltavy a je zapsána na Seznamu přírodního a kulturního dědictví UNESCO. Spleť kouzelně křivolakých uliček, štíty domů, spousta romantických zákoutí v čele s dominantou města, zámkem tyčícím se přímo nad řekou, je něco, co zkrátka musíte zažít. Přidejme k tomu ještě malebné kavárny a hospůdky a o tom, že zdejší pobyt bude stát za to, snad není pochyb. A komu by tohle vše bylo málo, může zamířit na Šumavu, kde zažije přírodu ve své koncentrované podobě.

Reklama

Jihočeské město je rovněž oblíbeným cílem vodáků a díky nepřehlédnutelnému zámku zde budete mít stále pocit, jako byste se ocitli v pohádce. Ten umocní už jen ubytování v příjemném 4* hotelu Bellevue v centru města, ze kterého to tak budete mít kamkoliv jen na skok.

  • KAM?  Hotel Bellevue****, Český Krumlov, Česká republika
  • KDY? Říjen – březen 2022
  • CO JE V CENĚ? Ubytování ve 4* hotelu v centru Českého Krumlova v pokoji typu Superior, snídaně, 60minutový vstup do sauny, Wi-Fi
  • HODNOCENÍ HOTELU: 4 z 5 (tripadvisor)
Český Krumlov - pobyt
Hotelový pokoj v Hotelu Bellevue****
Hotel Bellevue
Hotel Bellevue
Hotel Bellevue

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (3 votes)
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Nahoru