Connect with us
Pobyt v Hotelu Kocanda

Dovolené

PECKA DNE: Prodloužený víkend v Českém Švýcarsku od 1 790 Kč

PECKA DNE: Prodloužený víkend v Českém Švýcarsku od 1 790 Kč

Přeneste se na severozápad České republiky, do Děčína. Města, které se rozprostírá v kotlině po obou březích Labe. Z jedné strany ho chrání vyhlídka Pastýřská stěna a z té druhé se přesně nad soutokem Labe a Ploučnice tyčí zámek. Je jakousi vstupní branou do pohádkové krajiny Labských pískovců či Českého Švýcarska. Přivítá vás zvlněná panenská příroda, tajemné skalní hrádky, ale i hluboké rokle a vyhlídky, které je možné objevovat v každém ročním období.

Reklama
  • KAM? Hotel Kocanda***, Děčín, Česká republika
  • KDY? Prosinec – květen 2021
  • CO JE V CENĚ? Ubytování v útulném rodinném hotelu v blízkosti Národního parku České Švýcarsko, snídaně a parkování
  • HODNOCENÍ HOTELU: 4 z 5 (tripadvisor)

Tento článek si můžete přečíst a uložit na později v NOVÉ APLIKACI PELIPECKY. Díky aplikaci budete mít čerstvé a žhavé informace z první ruky (funguje i v offline režimu).

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Nahoru