Connect with us
Bari

Dovolené

Italské Bari: letecký pobyt ve 4* hotelu se snídaní od 5 590 Kč

Italské Bari: letecký pobyt ve 4* hotelu se snídaní od 5 590 Kč

Bari je městem několika tváří a mnoha působivých kontrastů, a tak je možné směle říci, že si jej zamiluje každý. Metropole jižní Itálie ležící na pobřeží Jaderského moře je místem, kde se život zkrátka žije.

Reklama

Město nabízí široké možnosti kulturního a společenského vyžití, které vrcholí v podvečer. Lidé se vydávají za gastronomickými zážitky do místních restaurací nebo se jen procházejí a nasávají zdejší atmosféru. Při procházkách městem vás bude provázet příjemná vůně aviváže, která se line z právě vypraného prádla. To najdete pověšené snad ve všech uličkách. Obraz města dotváří útulné kavárničky, spousta historických památek a slavný přístav. Přes den si dopřejte odpočinek na pláži s pohledem na třpytící se vodní hladinu moře nebo využijte hotelový bazén a wellness.

 • KAM? Mercure Villa Romanazzi Carducci***, Bari, Itálie
 • KDY? Červenec – říjen
 • ODKUD? Z Prahy nebo Vídně
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenka z Prahy nebo Vídně, ubytování v ověřeném hotelu s venkovním bazénem, snídaní a vstupem do wellness & fitness centra
 • HODNOCENÍ HOTELU: 4 z 5 (tripadvisor)

Nechte se inspirovat

Mohlo by vás zajímat

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář
Nahoru