Connect with us

Citybreaky

POBYT DNE: 4* Silvestr ve Španělsku včetně snídaní od 6 790 Kč

POBYT DNE: 4* Silvestr ve Španělsku včetně snídaní od 6 790 Kč

Plánuješ letošního oslavy nového roku prožít netradičně? Jestli přemýšlíš o cestě za hranice, tak pro tebe máme parádní nabídku! Zaragoza je městem na severovýchodě Španělska. Doposud je “nezkažená“ turisty a objevíš zde pravé autentické Španělsko, které skrývá spoustu pokladů. Symbolem města je jednoznačně Bazilika El Pilar, ale nachází se zde nespočet dalších zajímavých míst. Projdi si historické památky, vychutnej dobré jídlo a přivítej nový rok stylově.

Reklama

Elegantní hotel stojí v centru města v nedaleké vzdálenosti od všeho dění. Nabízí vkusně zařízené pokoje, topení, klimatizaci a WiFi ve všech prostorech. Snídaně jsou podávány formou bufetu a máš je v ceně pobytu.

 • KAM? Exe Boston****, Zaragoza, Španělsko
 • KDY? 30. 12. 2022 – 1. 1. 2023
 • ODKUD? Z Vídně
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenky z Vídně, ubytování ve 4* hotelu, Snídaně formou bufetu
 • HODNOCENÍ HOTELU: 8 z 10 (booking)
 • Cestování na území Španělska je bez omezení
Zaragoza Eurostar Boston pokoj

Zaragoza Eurostar Boston snídaně

Zaragoza Eurostar Boston lobby

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Mladý pár, který létá po světě, natáčí videa, vaří světovou kuchyni a píše tipy na dovolenou pro ostatní nadšence do cestování.

Nahoru