Connect with us
pohled na ostrov Mykonos

Dovolené

POBYT DNE: 4* dovolená na ostrově Mykonos se snídaní od 17 090 Kč

POBYT DNE: 4* dovolená na ostrově Mykonos se snídaní od 17 090 Kč

Řecký ostrov Mykonos leží uprostřed Egejského moře a řadí se do skupiny ostrovů zvané Kyklady. Pořiď si nádherné fotky s větrnými mlýny, vezmi drahou polovičku do romantických zákoutí a užij si nejslavnější pláž Paradise. Mykonos je idylický ostrov, ze kterého si přivezeš domů krásné vzpomínky s celou rodinou. Zejména doporučujeme procházku starým městem a posezení v takzvaných Malých Benátkách (Little Venice).

Reklama

Hotelový komplex v kykladském stylu se nachází na mírném kopci v oblasti zvané Ornos Bay. Nabízí ubytování v moderních pokojích, bazén, restauraci a terasu s výhledem na moře. Lehátka a slunečníky jsou u bazénu bez poplatku, na pláži za poplatek.

  • KAM? Deliades****, Mykonos, Řecko
  • KDY? Červenec až září 2024
  • ODKUD? Z Vídně
  • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenky z Vídně, ubytování ve 4* hotelu, snídaně, transfer z letiště na hotel a zpět, příruční zavazadlo

Deliades Mykonos

Little venice na Mykonosu

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Mladý pár, který létá po světě, natáčí videa, vaří světovou kuchyni a píše tipy na dovolenou pro ostatní nadšence do cestování.

Nahoru