Connect with us
Kodaň

Citybreaky

BLACK FRIDAY POBYT DNE: Ubytování v hlavním městě Dánska se snídaní + letenky od 7 990 Kč

BLACK FRIDAY POBYT DNE: Ubytování v hlavním městě Dánska se snídaní + letenky od 7 990 Kč

Kodaň je hlavním a největším městem Dánska, které leží v severní Evropě. Je doslova poseté historickými památkami, zámky a královskými zahradami. Atmosféra města tě přenese do pohádkových příběhů spisovatele Hanse Christiana Andersena. Ten vytvořil například příběh o Malé mořské víle, jejíž socha je ikonou města. Určitě doporučujeme navštívit také starý a malebný přístav Nyhavn, zámek Rosenborg, bývalý královský palác Christiansborg či Fontánu Gefion, která symbolizuje norskou bohyni panen a zemědělství Gefionu. Také se zde můžeš cítit naprosto bezpečně, protože Kodaň byla vyhlášena za nejbezpečnější město roku 2021.

Reklama

Tvé ubytování leží v módní čtvrti Vesterbro, přibližně pět minut pěšky od hlavního nádraží a zábavního parku Tivoli, kde se vyřádí nejen děti, ale i dospělí! Všechny pokoje mají klimatizaci, kabelovou televizi a Wi-Fi připojení zdarma. Každý den tě čeká bohatá a dobrá snídaně.

 • KAM? Comfort Hotel Vesterbro***, Kodaň, Dánsko
 • KDY? Listopad – březen 2023
 • ODKUD? Z Prahy nebo Vídně
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenky z Prahy nebo Vídně, ubytování ve 3* hotelu, snídaně, 1 kus malého příručního zavazadla (40 x 20 x 25 cm)
 • HODNOCENÍ HOTELU: 7,7 z 10 (booking)

Pokoj hotelu Comfort Vesterbro

Hotelové lobby Kodaň Comfort Vesterbro

Comfort Vesterbro hotel Kodaň

Podmínky vstupu do Dánska a návratu zpět do ČR

 • Pro vstup do země není třeba žádného certifikátu ani očkování
 • Návrat zpět do ČR je zcela bez omezení
Panorama města Kodaň v Dánsku

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Mladý pár, který létá po světě, natáčí videa, vaří světovou kuchyni a píše tipy na dovolenou pro ostatní nadšence do cestování.

Nahoru