Connect with us
APLEND Kukačka Tatranská Lomnica

Dovolená na Slovensku

PECKA DNE: 4* hotel se snídaní v centru Vysokých Tater od 3 790 Kč

PECKA DNE: 4* hotel se snídaní v centru Vysokých Tater od 3 790 Kč

Tatranská Lomnica je synonymem skvělého lyžování, pěší turistiky a atraktivní přírody. Turistické trasy se zde větví do mnoha směrů a vybere si každý dle náročnosti terénu. Užij si výlet na Skalnaté pleso, který není náročný a je vhodný i pro rodiny s dětmi. V oblasti patří  k neodmyslitelným výletům stejně jako výstup na Lomnický štít, tedy druhou nejvyšší horou Vysokých Tater. Využít k tomu můžeš lanovku přímo z Tatranské Lomnice, nedaleko ubytování. Když se ti nebude chtít nikam daleko, dopřej si adrenalin na zdejší bobové dráze, jejíž trasa vede mezi stromy ve výšce 895 m.n.m.

Reklama

Hotel se nachází ve výborné lokalitě deset minut chůze od bobové dráhy a 200 metrů od lanovky, která patří k nejstrmějším v Evropě. Na hotelu si můžeš dopřát saunu, masáže či výbornou kuchyni v tamní restauraci. Naprosto parádní jsou v hotelu snídaně, které máš v ceně, a nastartují tě na celý den.

 • KAM? APLEND Kukačka Mountain Hotel and Residences****, Tatranská Lomnica, Slovensko
 • KDY? Duben – srpen 2022
 • CO JE V CENĚ? Ubytování ve 4* hotelu, snídaně formou bufetu, parkování na soukromém parkovišti, Wi-Fi
 • HODNOCENÍ HOTELU: 4,5 z 5 (tripadvisor)
Tatranská Lomnica Slovensko
APLEND Kukačka hotelový pokoj

APLEND Kukačka snídaně v hotelu

APLEND Kukačka relax

Podmínky vstupu na Slovensko a návrat do Česka

 • Pro cestující z České republiky je povinná registrace prostřednictvím formuláře a doklad o očkování či prodělání onemocnění COVID-19.
 • Neočkované osoby musí až na výjimky do izolace. Děti do věku 12 let + 2 měsíce se řídí režimem rodičů; děti od věku 12 let + 2 měsíce postupují jako osoby dospělé. Podrobné informace najdeš na stránkách mzv.cz.

Při návratu ze Slovenska do ČR se na nás vztahují pravidla odpovídající příjezdu ze země EU.

Výhled na slovenské hory, Tatranská Lomnica

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář

Mladý pár, který létá po světě, natáčí videa, vaří světovou kuchyni a píše tipy na dovolenou pro ostatní nadšence do cestování.

Nahoru