Connect with us
Mexiko dovolená All Inclusive

Dovolené

POBYT DNE: 4* All Inclusive dovolená v Mexiku s odletem z Prahy od 38 995 Kč

POBYT DNE: 4* All Inclusive dovolená v Mexiku s odletem z Prahy od 38 995 Kč

Co tě napadne, když se řekne Mexiko? Nádherné pláže, křišťálově čisté moře, aztécké pyramidy, sombrera, mohutné kaktusy a velkolepé horské hřebeny. Mexiko je výtečnou volbou pro široké spektrum turistů, protože nabízí pro každého něco. Přátelská a energická atmosféra, vynikající jídlo a perfektní počasí dělají z této země oblíbené místo Střední Ameriky. V okolí tvého ubytování doporučujeme návštěvu úžasných jeskyní Rio Secreto či archeologického ekoparku Xcaret, uvnitř kterého se nachází 40 kulturních a přírodních atrakcí. Nezapomeň si udělat výlet také k jednomu ze sedmi divů světa – Chichén Itzá, který je známý zajímavými mayskými ruinami.

Reklama

Máme pro tebe luxusní ubytování s vlastní soukromou pláží, vybavením pro vodní sporty a třemi bazény. Po celou dobu pobytu máš k dispozici All Inclusive servis. Jedinou tvou starostí tak bude užít si pohádkovou atmosféru a nezapomenutelnou dovolenou.

 • KAM? Allegro Playacar, Playacar, Mexiko
 • KDY? Nejvýhodněji vychází termín 27. 3. 2023 – 4. 4. 2023
 • ODKUD? Z Prahy
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenky z Prahy, Ubytování ve 4* resortu, Stravování formou All Inclusive, Transfer z letiště na hotel a zpět
 • HODNOCENÍ HOTELU: 4 z 5 (tripadvisor)

  Mexiko Allegro Playacar pláž

  Mexiko Allegro Playacar bazén

  Mexiko Allegro Playacar all inclusive

  Podmínky vstupu do Mexika a návratu zpět do ČR

  • Při vstupu do země není požadován očkovací průkaz, test PCR či antigen ani potvrzení o prodělání nemoci.
  • Návrat zpět do ČR není ničím podmíněn
  Pozůstatek mayské civilizace - Chichen Itza.
  Chichén Itzá

  Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


  Speciální nabídky pro naše čtenáře

   • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
   • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
   5/5 - (1 vote)
  Klikněte pro komentář

  Mladý pár, který létá po světě, natáčí videa, vaří světovou kuchyni a píše tipy na dovolenou pro ostatní nadšence do cestování.

  Nahoru