Connect with us
TRYP by Wyndham Abu Dhabi City Center****

Dovolené

POBYT DNE: 4* dovolená v Abú Dhabí od parádních 9 190 Kč

POBYT DNE: 4* dovolená v Abú Dhabí od parádních 9 190 Kč

Když se řekne Spojené arabské emiráty, asi většina s nás si jako první vybaví Dubaj. Ostatní emiráty proto tak trochu neprávem zůstávají stále v jejím stínu, což je velká škoda. Například Abú Dhabí má rozhodně co nabídnout. Má svoji přepychovou, luxusní a zářivou stránku, ale stejně tak je přátelské, tajemné a jednoduše nezapomenutelné. Během dovolené poznáš nejen krásné pláže, z nichž jednu máš kousek od hotelu, ale i místní parky. Ty tě jen utvrdí v tom, že přezdívku květinové město si Abú Dhabí získalo díky množství zeleně oprávněně. Vydat se můžeš také do nedaleké Dubeje. Autobusem jsi tam za hodinu a spojení dvou jedinečných destinací je na světě. Pelikán má jedinečné prohlídky města s průvodkyní i bez.

Reklama

Už jsme naznačili, že z hotelu to máš na pláž, do parku nebo třeba do kavárny či malebné čtvrti Cornich v pěší vzdálenosti. Ale kdyby se ti ani tak nikam nechtělo, výhled z hotelového bazénu také není k zahození.

Jestli tě tahle nádhera zaujala, s rezervací neotálej. Termíny za nejlepší ceny rychle mizí!

 • KAM? TRYP by Wyndham Abu Dhabi City Center****, Abú Dhabí, Spojené arabské emiráty
 • KDY? Únor – říjen 2024
 • ODKUD? Z Vídně
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenka z Vídně s malým příručním zavazadlem, ubytování ve 4* hotelu, snídaně formou bufetu
 • HODNOCENÍ HOTELU? 4,5 z 5 (tripadvisor)
TRYP by Wyndham Abu Dhabi City Center****

TRYP by Wyndham Abu Dhabi City Center****

TRYP by Wyndham Abu Dhabi City Center****

TRYP by Wyndham Abu Dhabi City Center****

TRYP by Wyndham Abu Dhabi City Center****

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Nahoru