Connect with us
Malta Sliema dovolená

Dovolené

PECKA DNE: 4* dovolená na Maltě se snídaní od 13 390 Kč

PECKA DNE: 4* dovolená na Maltě se snídaní od 13 390 Kč

Na Maltě si užiješ výlety v krásné přírodě, města plná památek a historie, dechberoucí výhledy na mořské útesy i válení u moře. Navíc je Malta skvělým místem pro rodinnou dovolenou. Navštiv s dětmi třeba vesničku Pepka Námořníka nebo vodní zábavní park s vystoupením cvičených lachtanů, papoušků i delfínů. Nejmenší stát Evropské unie je malý rozlohou, ale nudě šanci nedá!

Reklama

4* hotel se nachází pouhé tři minuty od pláže a kousek od přístavu, ze kterého vyplouvají lodě do valletty. Využít můžeš kryté wellness centru s vyhřívaným bazénem a saunou. V ceně máš také denně podávanou kontinentální snídani s bio produkty.

 • KAM? 1926 Hotel & Spa​****​, Sliema, Malta
 • KDY? Červen – září 2022
 • ODKUD? Z Prahy nebo Vídně
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenky z Prahy nebo Vídně, ubytování ve 4* hotelu, snídaně, 1 kus příručního zavazadla (40 x 20 x 25 cm do 5 kg – platí pro lety Ryanair), transfer z letiště na hotel a zpět
 • HODNOCENÍ HOTELU: 4,5 z 5 (tripadvisor)
Malta termíny dovolená
1926 Hotel Malta pokoj
1926 Hotel Malta snídaně
1926 Hotel Malta bazén

Podmínky vstupu na Maltu a návratu zpět do ČR

Malta již před příjezdem nevyžaduje PLF formulář, zůstávají ovšem další podmínky pro vstup:

 • Potvrzení o očkování – dokládá se pomocí EU certifikátu s tím, že od aplikace druhé dávky vakcíny (pouze ty uznané EMA) musí uplynout alespoň 14 a ne více než 270 dní, třetí (booster) dávka má neomezenou platnost a pro starší 18 let neplatí žádná časová omezení
 • Negativní test – Malta akceptuje EU certifikáty s potvrzením o antigenním (ne starším 24 hodin) nebo PCR testu (provedeném nejpozději do 72 hodin před odletem), nesmí se jednat o domácí testy či testy ze slin
 • Potvrzení o překonání koronaviru – doklad nesmí být starší 180 dní od pozitivního výsledku testu

Návrat do České republiky je od 9. dubna 2022 opět zcela bez omezení.

Malta

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář

Mladý pár, který létá po světě, natáčí videa, vaří světovou kuchyni a píše tipy na dovolenou pro ostatní nadšence do cestování.

Nahoru