Connect with us
Dovolená na Seychelách, La Digue resort

Dovolené

PECKA DNE: Dovolená na Seychelách od 50 540 Kč, ostrov La Digue s polopenzí

PECKA DNE: Dovolená na Seychelách od 50 540 Kč, ostrov La Digue s polopenzí

Objevte krásy seychelského ostrova La Digue, který je jakoby z pohádky vypadl. Navíc je skutečnou exotickou oázou, protože i když se Seychely těší v posledních letech většímu zájmu, tento koutek turistickému ruchu stále nějak uniká, a o to víc je tu dovolená skutečnou dovolenou. Klidným útěkem od civilizace.

Reklama

Místní tu rádi využívají bicykly, na kterém ostrov probrázdíte klidně i za jeden den. Čekají tu na vás i krásné pláže Grand Anse, Petite Anse a Anse Cocos, konkrétně na jihovýchodě ostrova, na severu pláže Anse Sevére a Anse Patates. Na Východě jsou zase ideální vody ke šnorchlování a obdivování úžasného podmořského života… Ale stejně tak tu stojí za to jen ležet na pláži, poslouchat uklidňující burácení vln omílajících břehy a pít kokosovou vodu.

A teď si představte, že se probudíte, zajdete si na vynikající snídani doplněnou příjemnými usměvavými zaměstnanci hotelu po celou dobu pobytu. Tak může probíhat vaše ráno v resortu La Digue Island Lodge***+, kde mimo toho najdete i  bar, bar na pláži, bazén, SPA (za poplatek), obchod se suvenýry a kdyby vás moře nudilo, i lehátka u bazénu.

  • KAM? La Digue Island Lodge***+, Seychely
  • KDY?  Duben – Září 2021
  • ODKUD? Z Prahy nebo Vídně
  • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenka z Prahy nebo Vídně s odbaveným zavazadlem s jedním přestupem, ubytování v hotelu blízko pláže, polopenze, transfer z letiště na hotel a zpět, služby německy nebo anglicky hovořícího delegáta
  • HODNOCENÍ HOTELU: 3,5 z 5 (tripadvisor)
  • PODMÍNKY VSTUPU: Od 25. března stačí k přicestování na Seychely výsledek PCR testu, ne starší 72 hodin, online registrace, ubytování ve schváleném ubytovacím zařízení (což náš pobyt plně splňuje ) a cestovní pojištění.
Akční termín dovolené v La Digue na Seychelách
Dovolená na Seychelách, La Digue resort
Dovolená na Seychelách, La Digue resort

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Dominika stihla od dětství s rodinou procestovat Českou republiku křížem krážem. Na cestách přitom vyhledává památky – miluje historii, umění, nové chutě a hlavně přírodu! A mimo psaní pro nás i pro sebe ještě maluje!

Nahoru